FAQ

1. Czym jest portal recyclingo.com?
Recyclingo.com to innowacyjny portal, dzięki któremu szeroko rozumiane zarządzanie odpadami ma zupełnie nowy, lepszy i bardziej przyjazny wymiar. Jest to nie tylko baza danych na temat możliwych sposobów utylizacji odpadów, ale przede wszystkim miejsce, w którym można nawiązać kontakty biznesowe między producentami odpadów a ich odbiorcami, a co za tym idzie, znacząco obniżyć koszty związane z zarządzaniem odpadami. Ten innowacyjny portal jest kompletnym narzędziem pozwalającym użytkownikowi od początku do końca kontrolować proces zarządzania odpadami, od wyboru właściwej firmy, poprzez licytację, a na przewiezieniu odpadów w odpowiednie miejsce kończąc. A to wszystko za pomocą kilku kliknięć myszy! 
2. Dla kogo przeznaczony jest portal recyclingo.com?
Portal recyclingo.com jest przeznaczony dla wszystkich podmiotów gospodarczych, które wytwarzają odpady bądź które chcą je zakupić, dla podmiotów zajmujących się produkcja lub wypożuczaniem sprzętu do recycklingu. Z portalu mogą równięż korzystać podmioty zajmujące się transportem odpadów. Oprów wymienionych portal przeznaczony jest dla wszytskich użytkowników związanych z szeroką rozumianą branżą recycklingu.
3. Na czym polega innowacyjność portalu  recyclingo.com?
Portal recyclingo.com pozwala kojarzyść podmioty z branży korzystając z kodów odpadów które każdy użytkownik może sprecyzować w prosesie opisu swojej firmy. Innowacyjną funkcją jest wyszukiwanie poprzez "Szukaj dla mnie" kiedy to system autamtycznie wybiera podmioty/aukcje którymi zainteresowany jest poszukujący użytkownik
4. Czym jest kojarzenie podmiotu?
Kojarzenie podmiotów to usługa która pozwala na kojarzenie producentów i odbiorców odpadów na podstawie wielu filtrów wyszukiwania, np. kategorii produkowanego odpadu. 
5. Czym są aukcje transportowe?
Aukcje transportowe to możliwość znalezienia odpowiedniej firmy transportowej, która przewiezie odpady. 
6. Czym jest licytacja odpadów?
Licytacja odpadów pozwala wystawić odpady na aukcję tradycyjną (najwyższa cena wygrywa) bądź odwrotną (najniższa cena wygrywa
7. Jak dokonać rejestracji?
W celu darmowej rejestracji na portalu wystarczy w prawym górnym rogu ekranu kliknąć przycisk ZAŁÓŻ KONTO a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Kolejne kroki potrzebne do aktywacji konta są podawane na bieżąco wraz z postępem procesu rejestracji. 
8. Czy rejestracja  i korzystanie z funkcjonalności portalu jest darmowe?
Rejestracjai korzystanie z funkcjonalności portalu jest darmowa. 
9. Co daje mi rejestracja na portalu?
Rejestracja na portalu pozwala na pełne korzysystanie z funkcjonalności portalu. 
10. Czym jest rozszerzona wizytówka firmy?
Rozszerzona wizytówka firmyjest usługą która w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność portalu. Dzieki tej usłudze dany podmiot może bardziej promować swoją firmę dodając logo, zdjęcia oraz filmy promocyjne. Posiadanie tego rozszerzenia jest tylko dodatkiem marketingowym dla firmy i w żaden sposób nie wpływa na inne funkcjonalności portalu.
11. Jakie funkcjonalności są dostępne na portalu?
W ramach pakietu bezpłatnego można korzystać z następujących usług: rejestracja na portalu, prezentacja firmy, prezentacja punktu odbioru odpadu, prezentacja punktu produkcji odpadu, prezentacja parku maszynowego, uproszczona wyszukiwarka podmiotów, przeglądanie aukcji odpadów, przeglądanie aukcji transportowych, dodawanie aukcji odpadów, składanie ofert w aukcjach odpadów, dodawanie aukcji transportowych, składanie ofert w aukcjach transportowych, dodawanie pracownika, pełna wyszukiwarka podmiotów.
12. Czy na portalu obecne są usługi płatne?
W chwili trwania promocji "1000 pierwszych użytkowników rozszerzona wizytówka gratis" nie ma obecnych żadnych płatnych usług i funcjonalności.
13. Do czego służy zakładka Moje Firma?
Zakładka Moja Firma służy do podania danych tele-adresowych firmy, jak i dane rozszerzone - logo , zdjecia, opis (pakiet premium. 
14. Do czego służy zakładka Moi Pracownicy?
Moi pracownicy - w zakładce tej (Moje Konto-moja firma) użytkownik ma możliwość dodawania pracowników jak i określenia ich uprawnień portalowych. 
15. Do czego służy zakładka Produkcja Odpadów?
Produkcja Odpadów - w zakładce tej (Moje Konto-moja firma) użytkownik określa swoje punkty produkcji odpadów tj. podaje adres, kategorie odpadów (podając kody odpadów), dodaje zdjęcia i filmy. 
16. Do czego służy zakładka Odbiór Odpadów?
Odbiór Odpadów - w zakładce tej (Moje Konto-moja firma) użytkownik określa swoje punkty odbioru odpadów tj. podaje adres, kategorie odpadów (podając kody odpadów), dodaje zdjęcia i filmy. 
17. Do czego służy zakładka Punkt transportu odpadów?
Punkt transportu odpadów - w zakładce tej (Moje Konto-moja firma) użytkownik określa punkt transportu tj. punkt skąd dany odpad może być transportowany podając adres i kategorie odpadu. 
18. Do czego służy zakładka Park Maszyn?
Park Maszyn - w zakładce tej (Moje Konto-moja firma) użytkownik określa swój park maszynowy precyzując czy są to maszyny na sprzedaż czy na wynajem, podaje lokalizację, opis, zdjęcia, filmy. 
19. Do czego służy zakładka Moje Aukcje Odpadów?
Moje Aukcje Odpadów - w zakładce tej (Moje Konto) użytkownik widzi wszytskie wystawione przez siebie aukcje wraz z ilościa otrzymanych ofert. Po kliknięciu w konkretną aukcję widoczne są dane sczegółowe jak i zakładka "Otrzymane Oferty" gdzie użytkownik może pozyskać dane tele-adresowe oferenta. 
20. Do czego służy zakładka Moje Aukcje Odpadów/Transportu?
Moje Oferty Aukcji Odpadów/Transportu - w zakładce tej (Moje Konto) użytkownik widzi wszystkie złożone przez siebie oferty. 
21. Jak mogę złożyć zapytanie ofertowe?
W celu złożenia zapytania ofertowego trzeba zarejestrować się na portalu a następnie przejść do zakładki MOJE KONTO, a następnie wybrać MOJE AUKCJE. W wyświetlonym formularzu należy podać, jaki odpad będzie przedmiotem aukcji, krótko go opisać oraz dodać zdjęcie i film. Po zaakceptowaniu oferty przez administrację portalu zostanie ona opublikowana a email to potwierdzający zostanie wysłany do użytkownika.
22. Gdzie mogę sprawdzić otrzymane oferty?
Otrzymane oferty dostępne są w zakładce danej aukcji odpadów
23. Co zrobić, gdy zapomnę hasła do konta?
W przypadku zagubienia hasła do logowania na stronie www.recyclingo.com należy kliknąć na stronie startowej ZALOGUJ a następnie przycisk ZAPOMNIAŁEM HASŁA. Następnie należy postępować zgodnie z wyśweitlonymi na ekranie poleceniami. 
24. Jak można zmienić hasło do konta?
W celu zmiany hasła do konta wystarczy kliknąć zakładkę MOJE KONTO, a następnie wybrać opcję ZMIEŃ HASŁO. Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlonymi na ekranie poleceniami
25. Jesteś zainteresowany reklamą na portalu recyclingo.com?
Portal recyclingo.com trafia do wielu uzytkowników zdziałających w branży recyklingu. W przypadku zainteresowania reklama na naszym portalu prosimy o kontakt mailowy: marketing@recyclingo.com
26. Jak można skontaktować się z odpowiednim działem na portalu?
W celu skontaktowania się z odpowiednim działem portalu trzeba przejść do zakładki KONTAKT i wybrać odpowiedni adres e-mail lub skorzystać z formularza dostępnego w zakładce KONTAKT. 
27. Zauważyłem błąd lub nieodpowiednie treści na portalu. Co mogę zrobić?
Jeżeli zauważyli Państwo jakikolwiek błąd lub nieodpowiednie treści, prosimy o informację na adres e-mail, który znajduje się w zakładce KONTAKT..

 

 

Funkcjonalności

Funkcjonalności

 

Rejestracja na portalu
Prezentacja firmy na portalu
Prezentacja punktu odbioru odpadu
Prezentacja punktu produkcji odpadu
Prezentacja parku maszynowego
Dodawanie aukcji odpadów
Uproszczona wyszukiwarka podmiotów
Składanie ofert w aukcjach odpadów
Składanie ofert w aukcjach transportowych
Dodawanie ofert w aukcjach transportowych
Dodawanie pracowników
Doradca technologiczny
Dodawanie aukcji transportowych
Pełna wyszukiwarka podmiotów

Koszt

0 zł!!

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Dla 1000 pierwszych zarejestrowanych użytkowników przygotowaliśmy GRATIS tj. darmowa usługa rozszerzonej wizytówki dzięki której firma może dodać materiały marketingowe takie jak: zdjęcia, filmy i logo firmy *) **)

*)poza okresem promocyjnym usługa rozszerzonych wizytówek kosztuję 500zł netto/rok.

**) rozszerzone wizytówki są jedyną płatną funkcjonalnością portalu. Dodawanie i uczestniczenie w aukcjach opadów jest DARMOWE

Zapraszamy do rejestracji